Medlemslogin - hvordan?

Alle medlemmer opfordres til at benytte sig af muligheden for at deltage aktivt i klubbens forum. Du kan som kontingent betalende medlem blive registreret ved at sende en mail med besked "Ja til KCK-forum" til webmaster@kck-herlev.dk hvorefter du får login informationer. Mail adressen skal være den samme som du har oplyst til klubbens kasserer og- eller til nyhedsbrev udgiveren, Jan Reinhardt.

Hvilke overordnede emner der indgår kan ændres efter behov - hvis du har et forslag, så send det til webmaster@kck-herlev.dk

Share
 

Værktøjskassen

 

Internationalt

 

Cykling

 

Cykelmotion

KCK-Herlev

 

KØBENHAVNS CYKLEKLUB HERLEV stiftet d. 22. Maj 1918
Skinderskovvej 52, 2730 Herlev
Klubaften: mandag 19:00 til 21:00
Den Danske Bank: 3186-4385550790

FAIR CYKLING

KCK Herlev bakker op om en
dopingfri cykelsport